Öz kızına tecavüz eden iğrenç baba…

Merhaba sevgili okurlarım

Size 2012 yılında şahit olduğum üzücü bir olayı anlatmak istiyorum.

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinin  Beylikbağı mahallesi vardır.  Bu mahalle varoştur. Bu mahallenin sokakları dar ve yokuştur.Mahallede Karadenizlisinden  güneydoğulusuna kadar her türlü insan vardır Herkes kardeş kardeş geçinir.

Bu mahallede öyle bir ev var ki akşamları kavga gürültü eksiz olmaz. Bütün komşular bu evin çıkardığı kavga seslerine o kadar alışmışlardı ki rahatsız dahi olmuyorlar. Bu kavgacı evin içerisinde dünyalar tatlısı 2 kız çocuğu, anne ve baba vardı.  Kızların büyüğü 18 küçüğü ise 14 yaşındaydı. Gariban bir aile, baba uzun zamandan beri işsiz ev sakinleri hep stresli.

Beylikbağı’na yağmur yağıyor, yağan yağmur altında o kavgacı evin küçük kızı duruyor ağlamaklı şekilde polis amcalarına bakıyor.  Polis amcalar bu durumdan şüphelenerek küçük kıza ne olduğunu soruyor. İlk başta polisler küçük kızın kaybolduğunu düşünse de durum çok ama çok farklı olduğunu daha sonra anlıyor.

Yağmurda sırılsıklam ıslanan küçük kızı karakola alıyorlar polis amcaları  sıcacık bir çay veriyor içi ısınsın diye yavrucağın. Küçük  kız çayı titremekten içemiyor sadece bardağın sıcaklığı ile içini ısıtmaya çalışıyor. Polis amcalar küçük kızın derdinin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Küçük kız tüm bu uğraşlara sadece ağlayarak cevap veriyor.

Yaklaşık 1 saat sonra polis merkezine küçük kızın ablası geliyor, titrek bir sesle kardeşini almaya geldiğini söylüyor. Polis amcalar ablasının titrek sesinden şüphe duyarak bir sorun olduğunu anlıyorlar.  Ablayı başka bir odaya çekerek sıkıntının ne olduğunu soruyor kendisinin polis merkezinde güvende olduğunu kimseden korkmaması gerektiğini söylüyorlar. Abla polis amcalarının verdiği güvenle buzlarını eritmeye başlıyor. Eriyen buz dağının içinde koca bir iğrençlik olduğu anlaşılıyor.

Küçük kızın ablası, içine biriktirdiği her şeyi haykırmaya başlıyor Babasının uzun yıllardan beri işsiz olduğunu, babasının her gece annesi ile birlikte kendisinin de soyunarak yatağa gelmesini istediğini, bu isteğini kabul etmediği durumlarda kendisini çırılçıplak soyarak gecekondunun bodrumuna kitlediğini korkudan sürekli olarak babası ile çırılçıplak yattığını ve babasının kendisine defalarca tecavüz ettiğini söylüyor.  Abla konuştukça polis amcaların gözünden yaşlar geliyor. devam ediyor yavrucak, küçük kardeşine ise aynı muameleyi 3 aydan beri yapmaya başladığını, küçük kardeşinin psikolojisinin bozulduğunu bu yüzden ağlayarak karakolun önüne kadar geldiğini söylüyor. Polisler şoka girmiş öz babanın kızlarına bunu nasıl yapacağını düşünüyorlardı. Yavrucağın söylediği son sözler bardağı taşıran son nokta oldu, küçük kız babasından daha önce hamile kaldığını  ve düşük yaparak cenini evlerinin önüne gömdüklerini belirtince orada bulunan herkes yıkıldı…

Karakolu buza çevirdi 2 minik kız. Polis amcalar toparlandıktan sonra minik kızların evine gidiyor. Baba evde yok ev didik didik aranıyor anne gözaltına alınıyor. Polis ekipleri minik kızların babasının kıraathanede bulunduğunu öğreniyor ve bu kıraathaneye giderek yakalamasını yapıyor.

Sayın okurlarım bu adama hala baba diyorum bu adama söyleyecek bir kaç sıfatım var ama size saygımdan dolayı bu sıfatlarla belirtmiyorum bu vicdansız herifi..

Polisler yakaladıkları babayı bir güzel dövüyorlar. Dayak olayına çok karşı olsam da bu adamı dövmek farz gibi bir şeydi onca iğrenç şeyden sonra….  Baba ve anne çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanıyor ve hapsi boyluyor.  Ceza evinde bulunan bir mahkum bu pis herifi girdiği gün öldürüyor. Küçük kızlar ise devlet himayesine alınıyor…

Bu olay tamamen yaşanmış bir olaydır. Bu olayın etkisinden uzun zaman çıkamadım. Babalık makamını yerin dibine sokan iğrenç bir olay olarak hafızama kazıldı. Sevgiyle kalın

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: