ÖLÜMSÜZLÜK FORMÜLÜ

Başlık ne kadar ilgi çekici değil mi ? Kim istemez ki ölümsüz olmak ? Bir insan olarak kaba bir hesap yaparsak en fazla kaç yıl yaşarız. Hadi ben iyi niyetli olayım 100 yıl yaşayın. Eninde sonunda karan toprakla tanışacağız.

Şimdi içinizden birisi kanun adam attığın başlığın hakkını ver dediğini duyar gibi oldum.

Evet sevgili okurlarım ölümsüzlüğün sırrını size bu yazımda vereceğim

Kağıdı kalemi eline alın demeyeceğim. Bu formülü yazan insanlar kalemi kağıdı alıp reçetesini yazmış ve yazıyor. Bizlere sadece o reçeteyi okumak kalıyor. Bir insanın bütün hazinesini kayıtsız şartsız kendi hazinene katıyorsun.

Ya kanunadam uzatma neymiş bu reçete

Bir çoğunuzun anladığı üzere bu reçete tek bir ilaçtan oluşmakta. Ölümsüzlük reçetesinin tek ilacı okumak sevgili okurlarım

Bir yazarın aylarını yıllarını aldığı bir tecrübeyi sayfalara yazıyor. Bu güzel tecrübe ve bilgileri cömertçe biz insanlara sunmaktalar

Dünyada bu kadar ömürlerince biriktirdiği bilgi ve tecrübeyi cömertçe sunacak siz de bu bilgilerden yararlanmayacaksınız.

Okuyun sevgili okurum okuyun. Dinimizin bile ilk emri okumak ise biz okumak için neyi bekliyoruz.

Onlarca araştırmacının en değerlisi olan bilgiyi bedavadan almak için neyi bekliyoruz.

Bir insanın belki de tüm ömrünü sığdırdığı kitabı okuyarak farkında olmadan yazarın o ömrünü yaşamış gibi tecrübe edindiğinin farkındamısın.

Reçete çok basit okudukça binlerce yılın yaşanmışlığını hissedeceksiniz sevgili okurum.

Bizim kusursuz olarak yaratılmış makine gibi beyinlerimizin çalışması için en işe yarayan yöntem kitap okumaktır. Kitap okumayarak beyinlerimizin paslanmasını ve örümcek ağı ile kaplanmasını sağlıyoruz.

Bir sözümde siz ebeveynlere, sadece çocuklarınızı kitap okumak için teşvik etmeyin. Okumanın yaşı yoktur. Yavrularınızın ne kadar kitaba ihtiyacı varsa sizin daha fazla ihtiyacınız var.

Okumak ile ilgili yazacaklarıma hafızalar yetmez. Ölümsüzlük için oku oku oku

Kitaplara doyamamanız dileğiyle

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: