KAZANANLAR KULÜBÜ

Merhaba sevgili okurlarım.

Bir şeyi başarmak bizi ne kadar mutlu eder? Öyle çok büyük bir şey olması gerekmiyor en küçük olayı bile başarmak insanların damarlarında çok güzel bir hormonun salgılanmasına yetiyor.  Başarı denilen bu güzel duygu Dünya üzerinde kendiliğinden kazananlar kulübü kurulmasına sebep olmuştur.  Ne fiyakalı bir isim değil mi ? KAZANANLAR KULÜBÜ….

Evet sevgili okurlarım kazananlar kulübü hakkında merak ettikleriniz var değil mi ? Birçoğunuz ismini bile yeni öğrendiniz bu kulübün, Merak etmeyin size kazananlar kulübü hakkında her şeyi bu yazımda anlatacağım..

Öncelikle kazananlar kulübüne giriş tamamen ücretsiz yani bu kulüpte her  türlü insanı görmeniz mümkün. 

Bu kulüp kendiliğinden kurulduğu için herhangi bir kurucusu yada yöneticisi bulunmamaktadır.

Kazananlar kulübü, kuruluşunu sağlayan belli başlı kurallarla çarkını döndürmektedir. 

Evet sevgili okurlarım Kazananlar kulübünü genel hatlarıyla anlattık. Şimdi bu kulübe nasıl gireriz onu konuşalım. Kazananlar kulübüne girmeniz için sadece Başarmanız gerekmektedir. Neyi başaracağız diye düşünmeyin herhangi bir şeyi başarmak bu kulübe girmenizi sağlayacaktır. Mesela adam olmayı başarmak, bir hedefi başarmak, bilimsel bir buluş yapmayı başarmak, manevi anlamda ahireti kazanmak bu liste bu şekilde uzar gider sevgili okurlarım. 

Başarı denilen bu şaraptan bir yudumda siz için onun o güzel tadı ve damakta bıraktığı his kelimelerle tarif edilemez. Ya kanun adam zaten kimse başarısız olmak istemez ki.. diye soran okurum, İster sevgili okurum bazen insan gerçekten başarısız olmak için uğraşır durur öncelikle Başarılı nasıl olunur ona bakalım

Başarılı olmak için öncelikle PES ETMEK YOK

Başarılı olmak için ÇALIŞMAYI ÇOK SEVECEĞİZ

Bakın sevgili okurlarım sadece pes etmemek ve çalışmak başarılı olmamız için yetiyor. Senin için başarı iyi bir üniversite mi kazanmak yapman gereken çalışmak ve pes etmeden çalışmak. 

Sevgili okurlarım Başarı bir kalede tutsak edilmiş prenses gibidir bu prensesi oturduğunuz yerden kurtaramazsınız. Çalışmak ve pes etmemek gereklidir. Yapamam kelimesi bu dünya için oldukça komik bir kelimedir.  Bir nevi doğrudan kaçmaktır. Sen herşeyi yapacak şekilde yaratıldın kardeşim. Beyninin bile çok az kısmını kullandığın halde bunları yapabiliyorsan emin ol sen her şeyi yaparsın. Hele Hele yapamam dediğin şeyi bu dünyada bir kişi bile yaptıysa onu yapamam demen gerçekten ahmaklık….. 

Tembelliği bırakın ve kazananlar kulübüne adınızı yazdırın. Her ne başarmak istiyorsanız o yönde çalışın çalışın çalışın…… Pes etmeden disiplinli bir şekilde çalıştıktan sonra kazananlar kulübüne kırmızı halı üzerinde girersiniz benden söylemesi…

Haydi yazımız bittiğine göre ÇALIŞMA VAKTİ…..

Hedeflerinize ulaşmanız dileğiyle 

3 Comments

  1. Avatar ayguntertemiz 12 Eylül 2018
    • Avatar KANUNADAM 12 Eylül 2018

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: