FORMDA KALMAK İÇİN HAYVAN GİBİ BESLENİN

Merhaba sevgili okurlarım

Son yıllarda kilo insanlığın başına bir hayli dert olmuştur. Kilo ile mücadele de kullanılmayan ilaç denenmeyen diyet listesi kalmamıştır. Falanca ünlünün diyeti bilmem ne doktorun ilaç tavsiyesi bir ayda 10 kilo verdiren diyet listesi bu listeler ve öneriler uzayıp gitmekte. Bunların bir kısmı işe yaramakta bir kısmı hiç bir işe yaramamakta. İnsanlar belli bir diyet süreci sonunda kilo verip daha sonra verdiği kiloları hız bir şekilde geri almakta. Bugün ki yazımızla birlikte artık diyet yapmadan forma ulaşmanın gizemli tarifini öğreneceğiz.

Sevgili okurlarım forma gireceğim diye ömür boyu diyet yapmak mı zorundayız ? Bence asla…Diyet yapmayı düşünmek yerine önce beslenme biçimini değiştirmemiz gerekmektedir.  Ben zayıflama uğruna aç kalmayı kendi vücuduna işkence olduğunu düşünüyorum.  Arkadaşlar formda kalmak için sağlıklı yaşamak için HAYVAN GİBİ BESLENİN!

Sevgili okurlarım forma girmek için bin bir türlü diyet listesi yada ünlünün ne yeyip içtiğine bakmak yerine Bir belgeselden veya çevrenizden hayvanları izleyin onlar gibi beslenin. Bir kaplan avını yedikten sonra karnı dok olduğu için açlık seviyesine gelene kadar midesine hiç bir şey indirmez. Bir hayvan fabrikasyon ürün bulup yemek istemez. Doğanın bize sunduğu nimetler dışında midelerine hiç bir şey indirmezler. Bizlerde hayvanlar gibi beslenirsek forma ve sağlığa kavuşacağız. Hazır gıdalar yerine taze ve doğal gıdaları seçmemiz gerekmektedir. Ne yiyorsak az ve doyacağımız şekilde yememiz gerekmektedir. Hayatımızda hiç obezite olmuş bir hayvan görmememizin sebebi tamamen beslenme şeklidir.

Sağlıklı kalmak için hayvanları takip edin ve beslenme şekillerini örnek alın. Diyet yapmayın beslenme şeklinizi değiştirin.

Sağlıkla kalmanız dileğiyle…..

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: