Facebook, İnstagram, Twitter hesaplarını tamamen silme

Hayatımızın en önemli parçası oldu sosyal medya. Bu nedenle tabiri caizse sosyal medya ile yatıp Sosyal Medya ile kalkar olduk. Bu durum bazı kişilerde hastalık durumuna gelerek tehlikeli boyutlara ulaşmış durumda. Bu hastalıkla ilgili uzman doktorlardan destek alan binlerce insan oldu bile… Bu nedenle herşeyi kararında kullanmak gerek. Sosyal medya eğer hayatınızı sevdiklerinizle olan ilişkilerini. derslerini etkiliyorsa bir an önce bir çare bulmanız şart. Buna engel olamayan insanlar genelde sosyal medyayı tamamen hayatından kaldırmak istemektedir.

Buna karar veren insan ise ilk olarak sosyal medya hesabını tamamen silmekle başlamakta. Bugün siz sosyal medya sevdalısı okurlarıma hesaplarını tamamen silme işlemini göstereceğim..

Facebook Hesabını tamamen silme işlemi

İlk olarak aşağıda ki linke tıklıyoruz karşımıza çıkan sayfada hesabımı sil butonuna basıyoruz, karşımıza güvenlik kodu ve facebook şifrenizi girmenizi isteyecektir. Son olarak facebook bize hesabınızı neden sildiğinizi soracaktır. Buna cevabınızı ise kafanıza göre verebilirsiniz. Bu işlemler sonrası hesabınız silinmiş olacaktır hayırlı olsun.

FACEBOOK HESABINI SİL MEK İÇİN BURAYA TIKLA

 Başlıksız-1

İnstagram Hesabını tamamen Silme işlemi

İlk olarak aşağıda ki linke tıklıyoruz karşımıza çıkan sayfada NEDEN SİLİYORSUN İNSTAGRAM HESABINI şeklinde soru soracak kafanıza göre cevaplayın ardından instagram şifrenizi girerek hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklıyoruz. VE İŞLEM TAMAM instagram hesabınız maziye karıştı…

İNSTAGRAM HESABINI SİLMEK İÇİN BURAYA TIKLA

595384f6ae78491a9cefc129
595384f661361f14c814d78d

Twitter Hesabını tamamen silme işlemi

İlk olarak aşağıda ki linke tıklıyoruz karşımıza çıkan Açılan sayfada hesabı devre dışı bırakma bölümünü görebilirsiniz. Açıılan sayfadaki “@kanunadam46 adlı kişiyi devre dışı bırak” butonuna tıkladığınızda hesabınız silinir.

TWİTTER HESABINI SİLMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Başlıksız-1

Evet canım okurlarım yukarda 3 önemli sosyal medyadan nasıl kurtulacağımızı açık bir şekilde anlattım. Silmekten vazgeçerseniz benim sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi unutmayın bari 🙂 Gerçek hayatı yaşamanız dileğiyle…: )

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: