Corona Virüsü Plan mı?

Corana virüsü ile ilgili son zamanlarda yeterince haber okuduğunuzu düşünüyorum. Dünyayı etkisi altına alan bu inanılmaz bulaşıcı virüs corona ile ilgili eminim ki bilmediğiniz bir çok husus vardır. Virüsün sağlık yönünden değerlendirmesini benim yapmam imkansız konunun uzmanları gerekli çalışmaları yapıyorlar ben ise olayın karanlık tarafına bakmak istiyorum.

Malum daha önce de sizlere anlattığım gibi bazı karanlık güçlerin insanlığın nüfusunu azaltma gibi bir hayali vardı bu nedenle soykırım yada öjenik gibi düşünceler ortaya atılarak tartışılmaya başlanıldı. Canice bir durum gibi gözüken bu düşünceleri inanın bana savunan vicdansız insanlar hala bulunmaktadır.

Halk arasında sıklıkla duyduğunuz bir hikaye vardır salgınları büyük devletlerin bilerek çıkartarak para kazanmak istediğini söylerler aslında haklılar da ancak bu defa corona virüsü diğer virüslerden çok ama çok farklı seyrediyor. Bu virüsün hedefi genelde yaşlı ve hasta insanlar, bunları öldüren ancak bünyesi sağlam olan insanlara hiç bir şey yapmayan bir salgın, Corona virüsünün bu profilini yakından inceleyelim,

Bu virüsün etkili olduğu ve sonucu ölümle sonuçlanan insan tipi yaşlı ve hasta insanlar. Ne kadar garip değil mi ? Bu virüsün neden sadece yaşlı ve hastalar gerçekten çok ama çok şaşırtıcı değil mi? Şimdi sizlerle gelin tarihe bir yolculuk yapalım. Kimler neler söylemiş nüfusun azaltılması ile ilgili bir görelim

Çin devletinin artan nüfus sorunu

Corona virüsü bildiğiniz üzere Çin devletinin sınırları içerisinde ortaya çıktı. 1982 yılında Çin’in nüfusunun 1 milyarı geçtiği duyuruldu. Aynı yıl “tek çocuk politikası”nda zorlamaya gidilmesi kararlaştırıldı. Birden fazla çocuğa sahip olan eşlerden birinin kısırlaştırılması, ikinci çocuğu olanların para ve hapis cezasına çarptırılması gibi sıra dışı uygulamalar uygulandı. Buradan anlayacağınız üzere çinin artık tek bir vatandaşa dahi tahammül edemediği, ayrıca kapalı kapılar ardından nüfusu azaltmanın yolları arandı durdu. Çin dünya ekonomisinin en güçlü yapı taşlarından birisi bunun nedeni ise ucuz insan gücü yani herhangi bir sağlık problemi olmayan genç ve sağlıklı insanlar çinin şuan ki ekonomisinin olmazsa olmaz unsurlarından birisi.

Çinin nüfusu ile ilgili sorunlarını özetlersek nüfusunu azaltmak ve aynı zamanda ekonominin canlı olması için genç ve sağlıklı nüfusunda olmasını istiyor. Bu bağlamda Çin her ne kadar açıklayamasa da yaşlı ve hasta bir nüfusun kendilerine külfet olduğunu düşünmektedir. Çinin durumunu özetlemek gerekirse ne ayranım dökülsün ne şişim yansın misali.

Bir ıslah projesi Öjenik felsefesi

Tamam Çin devleti ile ilgili düşüncelerim bir komplo teorisinden ibaret olarak görebilirsiniz. Ancak Yıllar öncesinde yaşamış bir bilim insanının ortaya çıkardığı felsefe sizlerin tüylerinin diken diken etmeye yarayacaktır.

Francis Galton isimli bilim adamı yıllar önce aynen şu teoriyi ortaya atmıştı. Engelli, hasta, homoseksüel insanların bir şekilde yok edilerek sağlıklı bireylerin çoğaltılması yoluyla bir insan ırkının “ıslah edilmesi gerekmekteydi. Bu düşüncenin sahibi zamanın en büyük akademik ünvanı olan Sir ünvanı alan değerli bir bilim adamının teorisiydi. Bu teoriye sahip çıkan ve uygulamak isteyen bir çok devlet adamı yada karanlık oluşumlar her zaman oldu. Galton’a göre öjenik bir bilim dalı olmalıydı ve bu bilim insanın doğum kalitesini arttırma ve en yüksek avantajı sağlama bilimi olarak gözükmesi gerekmesiydi. Buradan da anlayacağınız üzere dünya üzerinde bulunan hastalar ve yaşlılar yok edilerek sağlam insan ırkı yetiştirme amaçları bulunmaktaydı. Bu vahşi teori yıllar boyunca çeşitli devletler tarafından sahiplenildi.

Örnek vermek gerekirse ünlü Alman filozof Ernst Haeckel bu teorinin en büyük hayranıydı. Tüm hayatını saf Alman ırkı oluşturmak için harcamıştı. Sanki ünlü filozofumuz hiç yaşlanmayacakmış gibi yaşıyordu. Sadece bir filozof ile bu sınırlı değil hepinizin tanıdığı bir diktatör olan Adolf hitler bu teoriyi savunarak ve en kötüsü uygulamaya geçirerek binlerce insanın hayatına son vermişti. Sadece Almanya değil ABD İngiltere, Kanada, Fransa, İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Çin, Japonya, Brezilya gibi devletlerde de Öjenik faaliyetleri uygulamıştır.

Öjenik teorisinin temelinde yine yaşlı ve hasta insanların yok edilmesi bulunmaktadır. Öjenik teorisini tam olarak anlamak için mutlaka BU YAZIMIZI okumanızı öneririm.

Aşırı hızla artan Dünya Nüfusunun, yetersiz kaynağa sebep olacağı düşüncesi

Dünya üzerinde egemen güç kabul edilen devletler ve bilim adamları yıllardan beridir Dünyanın nüfus artışının orantısız olduğunu, durumun böyle gitmesi durumunda dünyada bulunan kaynakların yetersiz kalacağını ve insanlığı büyük bir kıtlığın pençesinde kalacağını belirtmiştir. Şimdi sizlere bu fikri savunan bir kaç önemli şahsiyet hakkında bilgi vereyim.

Ekonomi alanının en önemli isimlerinden birisi olan Thomas Robert Malthus’un nüfus üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda Tüketici durumunda olan insan nüfusunun düzenli bir şekilde hızla artması buna karşılık kaynak üretimi hızının ise sabit bir oranda yavaş bir şekilde yükseldiğini bunun ileride kaynakların yetersiz kalacağını netleştirdiğini savunmaktadır. Bunun sonucunda kıtlık olacağı insanların tarım yapacak toprak bulamayacağını bunun sonucunda ise insanlığın yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını belirtmiştir.

Ayrıca Amerika Birleşik Devletler Başkanına Küresel 2000 Raporu başlık bir rapor sunulmuştur. Bu raporda geçen hususlar aynen şöyleydi 2000’li yıllarda ciddi kaynak kıtlığına yol açacağını savunmuştur. Ayrıca, sera gazı ya da küresel nükleer riskler gibi düşük olasılıklı ama aşırı tehlike arz eden olaylara karşı dünyanın daha savunmasız hale geleceği öngörülüyordu. Böylece üretim şemaları hasar görmüş oluyor ve insanlık büyük bir aç kalma felaketiyle burun buruna gelmiş bulunuyordu. Bu hususların bir kısmı maalesef yaşanmış durumda.

Diğer devletlerin nüfus ile ilgili tutumları

Sevgili okurlarım üzülerek belirtmek isterim ki tüm ülkeler nüfuslarını belli bir oranda tutmak ve kaynaklarını zenginleştirmek istiyor. Bilim insanlarının ortak görüşü Dünyanın daha fazla insanı besleyecek bir durumunun kalmayacağını öngörmektedir. Bu durum karşısında kötü insan ve yöneticiler gerçekten ellerinden gelen herşeyi yaparak belirli bir dünya nüfusuna ciddi oranda azaltmak istemektedir. Nereden biliyorsun diye düşünebilirsiniz. Dünya üzerinde gerçekleşen bir çok kötü olay aslında daha önceden belirli araçlarla insanlara mesaj olarak verilmiştir. Yeni dünya düzenin acizane fikrim bir çok büyük olay önceden planlanarak uygulamaya geçirilmektedir.

Hani herkesin dilinde olan Simspsonlar isimli çizgi film bu konu da gerçekten oldukça başarılıdır. Ne hikmetse bu çizgi film üzerinden ikiz kulelere yapılan saldırılar Trump’ın başkan olacağı ve benzeri bir çok olayı yıllar öncesinde insanların gözleri önünde sergilediler. Evet Bu animasyon çizgi filmi corona virüsü hakkında 1993 yılında bir bölüm yayınladı. İnanılmaz değil mi Bu bölümü izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Corana virüsü ile ilgili internet üzerinden araştırma yaparsanız. Çok çok öncelerden bu virüs hakkında yayınlar yapıldığını görebilirsiniz.

Corana virüsü plandan ibaret mi?

Yukarıda size bir çok farklı hususu açıkladım. Bu düşünce tamamen bana ait olup ben bu virüsün kontrollü olarak öjenik uygulaması yapılmaya çalıştığını düşünmekteyim. Corona virüsü ile ilgili Avrupa devletlerinin ihmalkar davranması özellikle İngiltere’deki inanılmaz virüs politikası beni bu düşünceye doğru itti. Ülkemizin virüs ile ilgili inanılmaz gayretleri ile en az zararı göreceğimize inancım sonsuz ancak Dünya üzerinde ki diğer devletlerin bu virüs ile ilgili önlemleri bana göre çok yetersiz. Durum böyle olunca insan HAYIRDIR demek istiyor. Burada ki amaç ne? Bir virüs neden çocuk yada gençleri değilde sadece yaşlı ve hastaları öldürüyor? Acaba laboratuvar ortamında böyle acımasızca bir virüs hazırlanmış olabilir mi? Yukarıda ki hususlardan sonra neden olmasın ki diyesim var

Peki Şimdi ne olacak ?

Biz önlemimizi alacağız arkadaşlar özellikle sağlık bakanlığının verdiği tüm direktifleri emir olarak görüp birebir uygulayacağız. Birileri bir plan yapsa da emin olun o kötü planlar bir yerde bozulacaktır. Karamsarlık ve panik en büyük sıkıntı böyle durumlarda. Unutmayın morali bozuk bir insanın bağışıklık sistemi de bozuktur. Neşenizi asla kaybetmeden başımıza gelen ulusal illetten en kısa zamanda kurtulmamız gerekmekte. Corana virüsü varsın bir plan olsun Bizde kendi planımızı yaparak bu virüsü karşı korunabiliriz. Bu bizim elimizde. Sadece tedbir alarak temizliğimize dikkat etmek zorundayız.

Tüm okurlarıma sağlıklı günler diliyorum. Umarım en kısa zaman içerisinde Corana virüsünden kurtularak hayatımıza devam ederiz.

Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: